Monitoring CCTV

Kompleksowe podejście do Twojego problemu to nasza specjalność! 

Myślisz o  zabezpieczeniu swojego domu, firmy, punktu usługowego lub innego obiektu za pomocą monitoringu? Jesteś właścicielem firmy i chcesz uniknąć strat spowodowanych przez błędy, kradzieże pracowników? Prawidłowe zabezpieczenie obiektu nie jest prostym rozwiązaniem. Dlatego kładziemy nacisk na kompleksowe podejście do klienta od projektu po wykonawstwo. Przyjedziemy do Państwa obejrzeć obiekt oraz dobrać odpowiednie rozwiązanie. Wykonany prawidłowo monitoring to zwiększenie Państwa bezpieczeństwa, zabezpieczenia mienia przed dewastacją.W takich sytuacjach obraz z kamer pomoże zidentyfikować osobę bądź pojazd. Często taka inwestycja zwróci się podczas jednej takie sytuacji. 

Z czego się składa monitoring?

 W zależności od jego rodzaju wyróżniamy następujące elementy składowe:

  • kamery – za ich pomocą przetwarzamy obraz na sygnał cyfrowy
  • rejestrator –  za jego pomocą cyfrowy sygnał z kamer przetwarzany jest i zapisywany na dysku twardym
  • dysk twardy –  do przechowywania i obróbki nagrań
  • pozostałe elementy zasilające i sieciowe potrzebne do działania urządzeń w zależności od wybranego rodzaju monitoringu

 

Jaki rodzaj monitoringu wybrać?

Wyróżniamy kilka podstawowych rodzajów dozoru wizyjnego takie jak:

  • AHD
  • HD-CVI
  • HD-TVI
  • IP

Każde z nich cechuje inne podejście do prawidłowego wykonania instalacji. Stanowczo polecamy monitoring IP, który oferuje nam największe możliwości rozbudowy oraz szereg opcji nie dostępnych w AHD, HD-TVI czy HD-CVI. Dzięki niemu osiągniemy większy poziom zabezpieczenia obiektu. Jeśli mamy do dyspozycji mniejszy budżet tu lepszym rozwiązaniem będzie wybór pozostałych rozwiązań. We wszystkich propozycjach mamy zapewnioną funkcjonalność oglądania obrazu z naszych kamer gdziekolwiek się znajdujemy na świecie. Jedynym wymogiem jest oczywiście stały dostęp do internetu.

Nie masz jeszcze wykończonego domu? To najlepszy okres dla rozciągnięcia instalacji pod monitoring czy alarm. Zagwarantujemy prawidłowe przygotowanie przed położeniem izolacji zewnętrznej czy wykończeniem wnętrza domu. Masz już gotową instalację pod kamery? Nie wiesz czy elektryk lub deweloper zrobił to prawidłowo? Skontaktuj się z nami a doradzimy i zamontujemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. 

Nadal nie wiesz jaką drogę obrać? 

Zapraszamy do kontaktu

telefon –  733896043

email – biuro@eleaut.pl